Translate
Cautare

Rezultate pe:

Rechercher Cautare avansata

Ultimele subiecte
» Mesaje de Sărbători!
Mier Ian 01, 2014 1:31 am Scris de Admin

» Scule pentru Apicultură!
Mier Dec 11, 2013 11:03 pm Scris de Admin

» Muzică Orientală!
Sam Noi 16, 2013 1:44 pm Scris de Admin

» Muzică HINDI-Indiană
Sam Noi 16, 2013 1:02 pm Scris de Admin

» Noutăți, Documentare, Video despre Apicultură!
Joi Oct 31, 2013 12:59 am Scris de Admin

» Cum să te apuci de Apicultură?
Mar Oct 01, 2013 12:14 am Scris de Admin

» Stupina Apicultorului davcosti
Lun Sept 30, 2013 10:31 pm Scris de Admin

» Programe FREE
Vin Feb 22, 2013 10:09 pm Scris de Admin

» Bazar,Publicitate gratuită
Joi Ian 31, 2013 1:28 am Scris de Admin

Mai 2017
LunMarMierJoiVinSamDum
1234567
891011121314
15161718192021
22232425262728
293031    

Calendar Calendar

Parteneri
forum gratuit

http://davcosti.blogspot.com/http://davcosti-info.blogspot.com/

PERLE...Maxime

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator In jos

PERLE...Maxime

Mesaj  Admin la data de Mar Dec 18, 2012 10:22 am

Arrow Să lăsăm femeile frumoase bărbaților fără fantezie sau imaginație Exclamation

Arrow O femeie este femeie până în ziua când moare.Un bărbat este bărbat atîta vreme cât îl ține Exclamation
Arrow Căsătoria este prețul pe care-l plătesc bărbatii pentru Sex.
Sexul este prețul pe care-l plătesc femeile pentru căsătorie Exclamation
Arrow Cea mai fericită femeie din România este Oana Lis. La ea vine moșul în fiecare seară Exclamation
Arrow Culmea adolescentului rebel: Să locuiești singur și să fugi de acasă!
Arrow Într-o familie ideală, soția habar n-are de unde vin banii,iar soțul n-are idee pe ce se duc.
Burta mare nu e de la bere, e pentru bere.
Arrow De ce zilele când faci curat, speli și gătești se numesc libere?
Arrow Este dovedit știintific că, dacă pui urechea la piciorul cuiva, vei auzi: - Ce dracu’ faci, bă, la piciorul meu?
Arrow Dumnezeu ne-a creat pe noi toți diferiți,dar când a ajuns la chinezi, s-a plictisit.
Arrow A merge la McDonald’s pentru o salată este ca și cum ai merge la prostituate pentru o îmbrățișare.
Arrow Control fiscal în Piața de flori din Rahova. Douăzeci de țiganci au fost deflorate.
Arrow Nu faceți aceeași prostie de două ori, sunt atât de multe prostii noi de făcut!

Arrow Soția:- Nu mă iubești! Soțul, arătând spre cei 5 copii: - Și crezi că pe aștia i-am descarcat de pe Google?
Arrow Într-un atelier de reparații auto: - Și acum, zice maistrul către ucenicul său, să învățăm să ne
mirăm la deschiderea capotei.Știu că în Rai e mai bine, dar în Iad sunt mai mulți prieteni!
Arrow Nevastă-mea m-a încurajat să-mi caut o chestie pentru mărirea penisului.Am găsit-o, am probat-o
și rezultatul e rapid și fantastic.În plus, arată bine, are 19 ani și o cheamă Liliana.
Arrow Să te duci în club cu prietena e ca și cum te-ai duce în padure cu un copac.
Arrow Anunț: Găsesc punctul G. Gratis Exclamation
Arrow Pentru verticalitatea dumneavoastră evitați excesul de Sare, Lămâie și Tequila.
Arrow Când te cerți cu un prost, asigură-te că nu face și el același lucru Exclamation
Arrow Un tip se trezește cu o mahmureală groaznică. Merge la baie și privindu-și fața umflată și
mototolită și ochii bulbucați, spune: - Păi, cum dracu’ să nu bei cu fața asta Question Exclamation
Admin
Admin

Data de inscriere : 07/04/2012
Varsta : 50

Vezi profilul utilizatorului http://informatia.forumgratuit.ro

Sus In jos

Vezi subiectul anterior Vezi subiectul urmator Sus

- Subiecte similare

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum